הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד במעגלים שירותי הובלה ושינוע במעגלים

שירותי שינוע משטחים במעגלים

הובלות במעגלים לכל סוגי המשטחים

הובלות במעגלים למגוון מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים חברת "הובלה" נותן לכם את האופציה לרכוש טיפול יחיד במינו ושיש עליו המלצות רבות עבור הובלה של משטחים כולל סחיבה ואריזה ופירוק! הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים מוגש בדגש לבעלי עסקים, אך אף עוברים שאורזים את התכולה שלהם כמיועדת למשטחי קרטון, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה של החברה. תמחור שירותים של הובלת משטחים לארגזים באיזור מעגלים הוא עלות נוח, הוגן וזול שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! ובכן, איך בחברת שינוע ציוד כבד במעגלים אנו משנעים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מקרה השירות שלנו נותן מענה הולם?

 1. שירותי שינוע משטחים במעגלים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים במעגלים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים במעגלים בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים במעגלים בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים במעגלים
 • שירותי שינוע משטחים במעגלים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים במעגלים

הובלת משטחים במחיר משתלם במעגלים

 • הזזה של משטחים יחד עם השכרת מנוף בתעריף הכי זול!
 • הפצת משטחים למעגלים
 • לקיחת משטחי הקרטון לטנדר או משאית פלוס ראמפה
 • עטיפת תכולה על משטחים
 • יכולת לעשות מארז והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות בפריסה ארצית רחבה ובייחוד בסביבת מעגלים
 • הפצת משטחים למעגלים

 • שירותי הובלה ושינוע במעגלים
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד במעגלים
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד במעגלים
 • קבלו עכשיו הצעה נפלאה:

טנדר או מסחרית הכבש, ככה הננו מעניקים הובלה

מעבר משטחי הקרטון היא לא אחרת מאשר העברה סינגולארית מהרגיל, אשר אחרת באופן מובהק מפרוצדורה שנעשית על ידי כח של סבלים מסיבה זו באתר זה מביאים לכם עסקים וחברות מעבר איכותיות בעלות משאית מסוימת, רכב או משאית ראמפה. משאית זו שונה ממשאיות מהשורה שדרכן אנחנו מבצעים את המעבר, בגלל שהיא טובה לסחיבה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שלנו ושלכם כשעושים שימוש במשאית בסגנון? לפני שנתחיל, הזריזות. בעת שהראמפה האלקטרית שיש אצלנו באתר מתחילה לפעול, אופציונלי לסחוב את המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר ברשותכם, מכלל הסוגים כבדים ככל שיהיו, בעת רגעים ספורים. חשוב לזכור כי המון פעמים משטחי הקרטון הם פשוט כבדי משקל, על-כן הרמת סבלים לא מתאימה בכל המקרים הללו. בנוסף, העברה נוחה. הובלות של משטחים על ידי טנדר או משאית ראמפה. מגישה אפשרות של מוקד עבודה נעים למרחב המעבר, הסיבה לכך היא שהצוות שאנו מציעים לא צריכים להעביר מאות ק"ג, ואינכם מוגבלים בכל סוג של משקל שעל המשטחים. נושא אקסטרה והרה גורל הינו אישיו האבטחה. העברות משטחים היוצאת לפועל ללא אמצעים פרט לידיים מחזיקה בחובה ריזיק (סיכון), הן לפועלים ואף לרהיטים שברשותכם. אי אפשר לצפות באיזו דרך יתנהלו המובילים עם משקל כבד נורא, אם כן, יש מצבים שבהם המשקל הכבד ינצח והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. אם על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חומר שביר, תמיד יוצא שהאביזרים ושאר הכבודה יכולה להיחבל.

מסיעים פריטים מאגף לוגיסטיקה לעסק? מעבר וסחיבת משטחי קרטון במעגלים

הינך חלק ממשרד שיש לו מרכז לוגיסטיקה גדול ואתם מעוניינים בטיפולי אספקת פריטים לעסקים בנקודות אשר בשוק? העברת משטחי הקרטון מאסיביים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את היכולת לענות על הצורך שלכם באופן הטוב שיש לשוק להציע. יש לנו את היכולת לנסוע לסניפי האיחסון שברשותכם, ללקט את משטחי הטקסטיל, המאכלים / כלי הבנייה, ולהעבירם לאיזורים שתגדירו לנו. יש לנו את האופציה לחלק את המשטחים בסביבה בודדת, או לעבור במספר איזורים שונים. הכל על פי הצרכים שלכם. ע"פ רוחב משטחי הקרטון, נדע אם לעשות שימוש ברכב כבש או משאית כבש ולחלופין טנדר או משאית שבכוחה להתחיל העברות משטחים שמיועדים לקרטונים בהזמנת מנוף.

העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו הובלה חסכונית יותר!

אמנם אתם לא תוהים על כך מיידית, ואע"פ כן, שינוע היוצאת לפועל כהובלת משטחים שמיועדים לקרטונים היא הובלה איכותית. כפי שאתם ודאי יודעים, כשמערבבים חפצים , לא משנה הסוג, מעל משטחי קרטון, מכניסים הכל בצורה מסודרת למדי ובגלל זה, שום שימוש לא חכם במרחב על פני משטח הקרטון. מפני שפירוק של משטחי הקרטונים, זוהי אריזה שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שאינכם מזרימים כסף על קופסאות קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כי שום דבר אחר חוץ מעל התכולה שהינכם מזיזים.

כמה עולה הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים במעגלים? באופן זה, יקבע מחירנו:

בואו ניגש לעניין, כיצד אנו מחליטים על העלות של מעבר משטחי הקרטון? קודם כל, מאסה ומספרם של משטחי המעבר. היקף ההובלה הוא הפרמטר שעליו כמעט הכל מונח, ובגלל זה אנו צריכים להכניס אל הראש כמה משטחים שמיועדים לקרטונים ברצונכם להעביר וכמה הם שוקלים בסה"כ. לדוגמא: העברות עשר משטחי קרטון לארגזים וקופסאות שאין בהן כלום תעלה פחות כסף לעומת הזזה של עשר משטחי קרטונים שיש בהם שמשות. במקביל, ננסה לדעת כמה קילומטרים יש בין הנקודה שממנה אנו מבצעים את ההובלה מנק' היעד שלשם אנו נוביל. אנו מתחייבים להתאים לכם הצעה הוגנת, משתלמת ושווה לכל כיס!

שירותי שינוע משטחים במעגלים שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד במעגלים

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *