📞 צור קשר : 055-940-79-39

הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בכסלון שירותי הובלה ושינוע בכסלון

שירותי שינוע משטחים בכסלון

הובלות בכסלון לכל סוגי המשטחים

שינועים בכסלון לכל גדלי המשטחים חברת "הובלה" מאפשר לכם לתפוס לכם שירות ייחודי ויעיל למעבר משטחי הקרטון יחד עם סחיבה ופירוק! הסיוע שאנחנו מעניקים מוצע בעיקר לחברות ועסקים, אך אף אנשים פרטיים שמכינים את החפצים שברשותם כנצרכת עבור משטחי קרטון, מסוגלים לעשות שימוש בהעברות שלנו פה. מחיר שירותים של הובלת משטחי קרטון באיזור כסלון זה מחירון לא מוגזם, משתלם שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! בואו ניגש לזה, באיזה אופן אנחנו מניעים את משטחי הקרטון שברשותכם ומתי בדיוק השירות והטיפול שאנחנו מעניקים מסוגל לעזור?

 1. שירותי שינוע משטחים בכסלון הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בכסלון מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בכסלון בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בכסלון בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בכסלון
 • שירותי שינוע משטחים בכסלון וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בכסלון

הובלת משטחים במחיר משתלם בכסלון

 • העברת משטחים ובנוסף מנוף במחיר הנמוך ביותר!
 • הפצת משטחים לכסלון
 • לקיחת משטחי הקרטון למשאית יחד עם כבש
 • ליפוף פריטים על משטחים
 • אפשרות לעשות אריזה והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירותי בכל נקודה במדינה ובייחוד בעיר כסלון
 • הפצת משטחים לכסלון

 • שירותי הובלה ושינוע בכסלון
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בכסלון
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בכסלון
 • בואו להשיג הצעה לעלות משתלמת:

משאית הרמפה, בצורה זו, אנו מבצעים העברה

הזזה של משטחי הקרטון היא מעבר, העברה מיוחדת אף יותר, אשר אחרת מאוד מפעולה המתבצעת על ידי כוח הסבלים זה למה אנחנו מזמינים לכם חברות להובלת דירה רצויות שיש להן טנדר או משאית סינגולארית, מסחרית כבש. המסחרית הזו שונה ממסחריות בשגרה אשר בידיהן אנחנו מציעים את ההובלה, שכן היא מיועדת להרמה ופירוק משטחים. מהו הרווח שלנו ושלכם כשלוקחים משאית שכזאת? ראשית, המהירות. אמנם הראמפה החשמלית שיש אצלנו באתר מתחילה לפעול, ביכולתכם לקחת את המשטחים שמיועדים לקרטונים שבאמתחתכם, לא חשוב איזה סוג, גדולים ככל שיהיו, וכל זה בדקות בודדות. כדאי להבין שלעיתים תכופות המשטחים הם פשוט בעלי משקל רב, מסיבה זו, מלאכת מרימים בסבלות אינה רלוונטית בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. נוסיף, הובלה נוחה. העברות משטחי קרטון באמצעות משאית הרמפה מביאה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאזור ההעברה, זה מפני שמובילי הדירות שיש אצלנו באתר לא חייבים להרים עשרות ומאות ק"ג, ומן ההיגיון שאינכם מוגבלים בכל סוג של משקל שעומדת על משטחי המעבר. אלמנט נוסף ובלתי-זניח זהו נושא הבטיחות. הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים שמתבצעת מבלי עוצמת מכונה מחזיקה בחובה סיכונים, הן לסבלים יחד עם לחפצים שבבעלותכם. א"א לצפות כיצד יגיבו הסבלים למשקלים כבדים ממש, אז בגלל זה, קיימים מקרים בהם המשקל הכבד יגבור והמשטח יפול. אם מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חומרים שבירים, יוצא שהחפצים ושאר הכבודה עומדת להתפרק.

מסיעים פריטים מאגף לוגיסטיקה לבית העסק? הובלה ונשיאת משטחי קרטון בכסלון

הינכם עסק עם אגף לוגיסטיקה ענק ואתם צריכים שירות של הבאת תכולה לחנויותיכם אשר בשוק? שינועי משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה המומחיות שלנו ונוכל לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. יש לנו את האופציה לנסוע למוקדי האפסנאות שברשותכם, ללקט את הרפסודות של הבד, המזונות או חומרי הבניין, ולהניע אותם אל הנקודות שתאמרו לנו. נוכל לבצע פיזור של המשטחים בסביבה יחידה, או לנסוע בין כמות מסוימת של מוקדים שונים. כל זאת על פי דרישותיהם. בהתאמה לרוחב המשטחים, נהיה בטוחים אם להביא אליכם רכב ראמפה או משאית ראמפה ו/או רכב או לחלופין משאית שאפשרי עבורה לבצע הובלות של משטחי קרטון עם מנוף.

מעבר עם משטחים זו פעולה איכותית!

אולי אינכם מודעים לכך מיד, אך שינוע שמתבצעת כהעברות משטחים שמיועדים לקרטונים זו פעולה נכונה. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שבזמן שמשלבים טובין , לא חשוב הסוג, מעל משטחי קרטון, מכניסים הכל בזהירות ובצורה מחושבת ממש ואם כן, לא יהיה שום שימוש לא יעיל בספייס על גבי משטח הקרטון. מהסיבה שאריזת המשטח הינה עיטוף ואריזה שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שאינכם זורקים כסף עבור אריזות קרטון בלתי דחוסים, אם כבר, ההיפך: שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם מובילים.

כמה נשלם על הובלות של משטחי קרטון בכסלון? באופן זה, מוסכם התעריף:

ובכן, כיצד הננו מסכימים על המחירים של הובלת משטחי הקרטון? קודם כל, נפח וכמות המשטחים. היקף ההובלה זהו הפקטור הכי הרה-גורל, ובשביל זה נאלץ לבדוק כמה משטחי הקרטון הינכם רוצים לשנע וכמה הם שוקלים בטוטאל. בתור דוגמה: העברת עשר משטחים של ארגזים וקופסאות שאין בהן דבר העלות שלה תהיה נמוכה בהשוואה להובלה של מניין משטחי קרטונים שיש בהם זכוכיות. כתוספת, ננסה להכניס לראש כמה שעות נסיעה יש מנק' המוצא אשר משם אנו מבצעים את ההובלה ובין הנקודה אליה אנחנו מובילים. אנו מתחייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות זולה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולא משנה כמה כסף יש לכם!

שירותי שינוע משטחים בכסלון שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בכסלון

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *