הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בכנות שירותי הובלה ושינוע בכנות

שירותי שינוע משטחים בכנות

הובלות בכנות לכל סוגי המשטחים

שינועים בכנות לכלל מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” מאפשר לכם לקבל טיפול מיוחד ומומלץ למעבר משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם הרמה ואריזה! הסיוע שאנחנו מעניקים אפשר לקבל עם דגש לעסקים, אמנם גם בני אדם שמכינים את הדברים שיש להם בבית כמותאמת למשטחים, ימצאו שימוש רב בשירותי ההובלה של שינוע ציוד כבד בכנות. עלות שינוע משטחים לארגזים בכנות והסביבה זה תמחור הגיוני, משתלם שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! בואו ניגש לעניין, כיצד אנחנו משנעים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ובאיזה מקרה השירות שלנו יסייע?

 1. שירותי שינוע משטחים בכנות הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בכנות מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בכנות בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בכנות בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בכנות
 • שירותי שינוע משטחים בכנות וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בכנות

הובלת משטחים במחיר משתלם בכנות

 • העברת משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף הנפה בעלות הנמוכה ביותר!
 • הפצת משטחים לכנות
 • הרמת משטחי הקרטון לרכב או לחלופין משאית פלוס ראמפה
 • ליפוף תכולה מעל משטחים
 • אופציית להוציא לפועל פריקה וטעינת משטחים
 • שירות ברחבי הארץ ובייחוד בסביבת כנות
 • הפצת משטחים לכנות

 • שירותי הובלה ושינוע בכנות
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בכנות
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בכנות
 • כדי לקבל הצעה הוגנת ברמה גבוהה:

רכב או משאית הכבש, בצורה זאת באתר זה מספקים מעבר

הזזת משטחים הינה מעבר, העברה מיוחדת אקסטרה, שאחרת במידה רבה מהליך של העברה שיוצאת לפועל בעזרת שרירי אדם לכן אנחנו מזמינים עבורכם אתרים וחברות מעבר מוטבות בעלות משאית קונקרטית, טנדר או משאית ראמפה. הטנדר או המסחרית הזו שונה ממסחריות שבשגרה אשר דרכן באתר זה מביאים את ההעברה, מפני שהיא מיועדת להעמסה ופריקת משטחי קרטון. מהו הרווח שלכם ושלנו כאשר עושים שימוש במסחרית שכזאת? קודם כל, כמות הזמן. בעת שהכבש האלקטרית שתראו אצלנו מתחילה לפעול, יש לכם את היכולת לפרוק ולהעמיס את משטחי הקרטון שבבעלותכם, לא חשוב איזה סוג, מאסיביים ככל שיהיו, תוך רגעים מעטים. כדאי להבין שפעמים רבות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט שוקלים המון, לכן מלאכת סחיבה לא יעילה בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. בנוסף, שינוע נוח. הובלות של משטחי קרטון על ידי טנדר או משאית ראמפה. נותנת אופציה לאיזור נעים מהרגיל לאזור המעבר, זה מפני שהמקצוענים שלנו לא חייבים לסחוב משקלים רבים, ואנו בטוחים שאינכם קצובים במשקלה של הכבודה שעומדת על כהמשטח. אלמנט מוסף ומשמעותי זהו נושא הזהירות. הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים שיוצאת לפועל ידנית יש בה סיכונים מיותרים, אף לסבלים ואף לפריטיכם. לא אפשרי להתכונן לבאיזו דרך יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מאד, על-כן יש מצבים שבהם המאסה הענקית והגודל יגבור ומשטח הקרטון יתרסק ארצה. במצב בו מעל משטח הקרטון יש זכוכיות או חומר שביר, ההיגיון אומר שהאיבזור ושאר הכבודה עומדת להתרסק.

מקפיצים פריטים ממרכז לוגיסטי לעבודה? שינוע ושינוע משטחי קרטון בכנות

אתם משרד שיש לו אזור לוגיסטי גדול והינכם נצרכים לעבודות הבאת טובין לחנויותיכם שבסקטור? העברת משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים זה הספצליטה שלנו ויש לנו את האופציה לשרת אתכם ברמה הגבוהה שיש. אנחנו יכולים לבוא לסניפי האיחסון שברשותכם, לבצע איסוף של משטחי הטקסטיל, המזונות ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהובילם אל הנקודות שתגידו לנו. בכוחנו לבצע חלוקה של משטחי הקרטון בלוקיישן בודד, ו/או לנסוע דרך כמה וכמה איזורים שונים. הכל בהתאם לצרכי היום יום. בקורולציה להיקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נבין אם להשתמש ברכב כבש או משאית כבש ולחלופין משאית אשר בכוחה לעשות מעבר משטחים תוך שימוש במנוף.

העברה ע"י משטחי קרטון היא הובלה נכונה!

יכול להיות שאינכם מודעים לכך במיידיות, אולם שינוע שנעשית כשינוע משטחי קרטון זו העברה חכמה. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכאשר מערבבים סחורה , לא חשוב הסוג, מעל משטחי קרטון, משלבים אותה בשימת לב רבה למדי ויוצא שאין שום בזבזנות של גודל על גבי משטח הקרטון. מהסיבה שאריזת משטחי הקרטונים, היא עיטוף ואריזה בלתי בזבזנית, מסתבר שהינכם לא מבזבזים על ארגזים חצי מלאים, אם כבר, ההיפך: אך ורק על מה שאתם מעבירים.

כמה תשלמו על מעבר משטחים בכנות? כך יוסכם התעריף:

בואו ניגש לעניין, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בכנות אנו מחליטים על העלות של העברות משטחי הקרטונים? לפני שנתחיל, מאסה וכמות משטחי המעבר. כמות השינוע הוא המשתנה הכי הרה-גורל, ולכן אנו צריכים להבין את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים אתם רוצים לשנע וכמה הם שוקלים בסך הכל. לקבלת מושגים: הובלת 10 משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות בלי פריטים מחירה יהיה נמוך אל מול העברות עשר משטחי קרטון שיש בהם זגוגית. בנוסף, נדרוש לברר מה מס' הקילומטרים מנק' המוצא אשר משם אנו מבצעים את ההובלה מנק' היעד שלשם אנו מוציאים לפועל את השינוע. אנחנו מתחייבים לספק עבורכם הצעה מצוינת, לא יקרה ושווה לכל כיס!

שירותי שינוע משטחים בכנות שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בכנות

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *