הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בכדורי שירותי הובלה ושינוע בכדורי

שירותי שינוע משטחים בכדורי

הובלות בכדורי לכל סוגי המשטחים

שינוע בכדורי למגוון מיני משטחי הקרטון פורטל “moving ” מנגיש עבורכם לקבל ביצוע יחיד במינו ומומלץ לשינוע משטחים כולל העמסה ופירוק! המענה שאנו מעניקים תקבלו בדגש לחברות ועסקים, אבל אף קליינטים שמכינים את החפצים שברשותם כנדרשת עבור משטחי קרטונים, מסוגלים לעשות שימוש בהעברות שלנו פה. תמחור שינועים של משטחים לארגזים בכדורי והסביבה הינו עלות מתון, נמוך ומשתלם שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! ובכן, איך בחברת שינוע ציוד כבד בכדורי אנו מניעים את משטחי הקרטון שברשותכם ומתי הטיפול שאנו מעניקים עלול לעזור?

 1. שירותי שינוע משטחים בכדורי הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בכדורי מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בכדורי בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בכדורי בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בכדורי
 • שירותי שינוע משטחים בכדורי וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בכדורי

הובלת משטחים במחיר משתלם בכדורי

 • הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס מנוף במחירים הכי זולים!
 • הפצת משטחים לכדורי
 • שינוע משטחי הקרטון למסחרית כולל ראמפה
 • אריזה של תכולה מעל משטחים
 • יכולת לקיים מארז והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • עבודות בכל נקודה במדינה ובמיוחד בכדורי
 • הפצת משטחים לכדורי

 • שירותי הובלה ושינוע בכדורי
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בכדורי
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בכדורי
 • בואו להשיג הצעה הוגנת הוגנת:

טנדר או מסחרית הכבש, באופן זה, אנחנו מספקים מעבר

שינוע משטחים היא לא אחרת מאשר העברה סגולית מן הרגיל, שאחרת למדי מהליך של הובלה המתבצעת ע"י כוחות אנושיים על כן באתר זה מזמינים לכם אתרים וחברות מעבר מומלצות בעלות רכב או לחלופין משאית מיוחדת, טנדר או מסחרית ראמפה. הטנדר או המשאית הזו אחרת ממשאיות, מסחריות רגילות שבידיהן בחברת שינוע ציוד כבד בכדורי מביאים את ההעברה, שכן היא תואמת לטעינה ופריקת משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם בשימוש במסחרית שכזו? קודם כל, המהירות. בעת שהראמפה החשמלית שיש אצלנו באתר מתחילה לעבוד, תוכלו לבצע הרמה של משטחי הקרטון אשר באמתחתכם, לא חשוב מה הסוג, לא משנה מה משקלם, וזה בכמה רגעים. ראוי להבין שבהרבה מאוד מקרים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט מאסיביים ושוקלים הרבה, לכן הרמת סבלים לא יעילה בכל המקרים הללו. שנית, העברה נוחה. הובלות של משטחי קרטון באמצעות מסחרית ראמפה. מביאה אופציה לסביבה נעימה יותר לאיזור המעבר, זה מפני שמובילי הדירות שיש אצלנו באתר לא חייבים לקחת מאות ק"ג, ואינכם קצובים בכל סוג של משקל שנמצאת על המשטחים. אלמנט נוסף ובר-חשיבות זהו עניין האבטחה. הובלה של משטחים הנעשית ידנית אוצרת בה סיכון, גם לאנשי הצוות יחד עם לכבודה שברשותכם. א"א לדעת מראש באיזו דרך יתמודדו המובילים עם משקל כבד במיוחד, אם כן, קיימים סצנות שבהן הגודל והמשקל יגבור ומשטח הקרטונים יתרסק ארצה. במקרה ועל המשטח זכוכית או קרמיקה, ההיגיון אומר שהאיבזור ושאר הכבודה מתעתדת להתפרק.

מסיעים סחורה ממרכז לוגיסטי לעבודה? מעבר והרמת משטחים בכדורי

הינכם עסק עם אגף אפסנאות מקיף ורצונכם הוא שירות של אספקה של פריטים לעסקים בנקודות אשר בשוק? מעבר של משטחי הקרטון מאסיביים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ואנו מסוגלים לשרת אתכם ברמה הגבוהה שיש. יש לנו את האופציה לנסוע לסניפי האיחסון שברשותכם, להשיב את המשטחים של הטקסטיל, המזון ו/או החומרים של השיפוצים, ולהובילם למוקדים שתציינו עבורנו. יש לנו את האופציה להפריד את המשטחים באזור אחד, ו/או לנסוע דרך מס' מוקדים שונים. כל זאת על פי רצונותיהם. בהתאם להיקף ומשקל המשטחים, נבין אם להסיע אליכם טנדר כבש או מסחרית כבש או טנדר או מסחרית אחת שאפשרי עבורה לבצע הובלת משטחי קרטון בעזרת מנוף.

מעבר ע"י משטחי קרטון זו העברה מוצלחת!

אמנם לא יוצא שאתם תוהים על כך במיידיות, אולם מעבר שיוצאת לפועל כהזזה של משטחים זו הובלה רצינית. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שכשמשלבים חפצים , לא משנה הסוג, על משטחים, משלבים אותה בזהירות ובצורה מחושבת לגמרי ומסיבה זו, אין שימוש לא חכם במרחב על פני משטח הקרטון. מפני שפירוק של המשטח זוהי התארגנות שאינה מבזבזת, מסתבר שאתם לא משלמים על קופסאות קרטון חצי מלאים, אם כבר, ההיפך: אך ורק על התכולה שהינכם מעבירים.

כמה עולה הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים בכדורי? באופן זה, מוחלט התעריף:

בואו ניגש לזה, כיצד הננו מסיקים את מחירי שינוע המשטח? קודם כל, משקל ומספר משטחי המעבר. כמות ההובלה הינו הפרמטר הכי הרה-גורל, ולכן נתחייב לברר את מס' משטחים ברצונכם לקחת וכמה המשקל שלהם בסך הכל. למשל: הובלות של 10 משטחים של אריזות שאין בהן פריטים תהיה זולה יותר בהשוואה למעבר מניין משטחי קרטונים שיש בהם זכוכיות. כמו כן, נדרוש לבדוק כמה קילומטרים יש בין נק' המוצא שמשם אנחנו מובילים מנקודת היעד אשר לשם נבצע את ההובלה. אנו מחוייבים להתאים עבורכם הצעת עלות משתלמת, בלי אותיות קטנות, ולא משנה מה התקציב שלכם!

שירותי שינוע משטחים בכדורי שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בכדורי

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *