הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד ביתד שירותי הובלה ושינוע ביתד

שירותי שינוע משטחים ביתד

הובלות ביתד לכל סוגי המשטחים

שינוע בעיר יתד למגוון מיני המשטחים פורטל “הובלות ” מציע לכם לקבל ביצוע יחיד במינו וזריז להובלה של משטחים ובנוסף טעינה ואריזה! הטיפול והשירות שאנו מעניקים מוצע עם דגש לעסקים, אבל גם לקוחות רגילים שאורזים את החפצים שלהם כנצרכת עבור משטחי קרטון, ימצאו שימושיות בשירותי ההובלה אצלנו. מחיר העברות משטחי קרטון ביתד הינו עלות לא מוגזם, מצוין ונמוך שיתאים לכם, לכלל התקציבים! ובכן, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד ביתד לוקחים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצב הסיוע שאנחנו מעניקים יכול לסייע?

 1. שירותי שינוע משטחים ביתד הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים ביתד מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים ביתד בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים ביתד בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים ביתד
 • שירותי שינוע משטחים ביתד וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים ביתד

הובלת משטחים במחיר משתלם ביתד

 • מעבר משטחי הקרטון וגם מנוף במחיר הכי טוב!
 • הפצת משטחים ליתד
 • הרמת משטחים שמיועדים לקרטונים לרכב או לחלופין משאית פלוס ראמפה
 • ליפוף טובין על גבי משטחים
 • יכולת לעשות מארז והטענת משטחי הקרטון
 • שירות בכל נקודה במדינה ובייחוד ביתד והסביבה
 • הפצת משטחים ליתד

 • שירותי הובלה ושינוע ביתד
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד ביתד
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד ביתד
 • קבלו עכשיו הצעה לעלות ברמה גבוהה:

משאית הרמפה, באופן זה, הננו מספקים שינוע

הזזה של משטחים היא למעשה מעבר, העברה פרטיקולארית מן הרגיל, ששונה בהרבה מהעברה הנעשית בעזרת כח אנושי זה למה בחברת שינוע ציוד כבד ביתד אנו מוציאים עבורכם אתרים וחברות מעבר נפלאות בעלות מסחרית פרטיקולארית, מסחרית כבש. הרכב או לחלופין המשאית הזו אחרת בהשוואה למשאיות שבשגרה שבידיהן בחברת שינוע ציוד כבד ביתד מציעים את ההעברה, כי היא מתאימה להעמסה ופריקת משטחים. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם כאשר לוקחים משאית שכזו? פתח דבר, כמות הזמן. אמנם הרמפה האלקטרית שאנו מציעים מתחילה לפעול, יש לכם את היכולת לבצע הרמה של המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר בבעלותכם, לא משנה איזה סוג, לא משנה מה המשקל, במהלך רגעים מעטים. רצוי להבין שבמקרים תכופים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם כבדים מאוד, מסיבה זו, מלאכת סחיבה לא קשורה בכל סיטואציה כזו. שנית, שינוע נוח. הובלת משטחים על ידי טנדר או משאית כבש. נותנת אופציה למוקד עבודה נעים למרחב המעבר, זה בגלל שמובילי הדירות שבשורותינו יכולים שלא לקחת עשרות ומאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם קבועים במאסת העבודה שעומדת על כהמשטחים. אלמנט אקסטרה ובר-חשיבות זה עניין המיגון. הובלת משטחים היוצאת לפועל מבלי עוצמת מכונה מחזיקה בחובה הימורים וסיכון, גם למובילים פלוס לחפצים שבבעלותכם. אין להעריך כיצד יתנהלו המובילים עם משקל כבד מאד, מסיבה זו, קיימים סצנות שבהן משקל הכבודה יהיה עם היד על העליונה והמשטח יתנפץ ברצפה. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חומרים שבירים, ההיגיון אומר שהציוד ושאר הכבודה יכולה להיחבל.

מניידים חפצים מאגף אפסנאות לעסק? שינוע ושינוע משטחי קרטון ביתד

אתה חלק מחברה גדולה שיש לו אזור לוגיסטי גדול ואתם צריכים טיפולי אספקה של סחורה לעסקים בנקודות שבשוק? שינועים של משטחים כבדי משקל זה מה שהיננו מומחים בו וביכולתנו לתת לכם שירות ברמה שאין לה תחרות. ביכולתנו לקפוץ לאזורי האפסנאות שברשותכם, לאסוף את הרפסודות של הטקסטיל, המאכלים ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהסיעם אל הנקודות שתגדירו לנו. יש לנו את היכולת להפריד את המשטחים בלוקיישן בודד, ולחלופין לעבור בכמה נקודות שונות. הכל בהתאם לצרכיהם. בהתאמה לגודל המשטחים, נדע אם לעשות שימוש ברכב ראמפה או משאית ראמפה או לחלופין טנדר או מסחרית אשר בכוחה להתחיל העברת משטחים שמיועדים לקרטונים עם מנוף.

העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים היא העברה נכונה!

אולי אינכם מתעכבים על המחשבה הזו מיד, אבל שינוע שנעשית כשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים היא הובלה איכותית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכשמשרשרים חפצים , לא משנה הסוג, מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בצורה מסודרת ממש ועל-כן לא יהיה שום שימוש מיותר במקום על גבי משטח הקרטון. כי אריזה של המשטח היא לא אחרת מאשר התארגנות בלתי בזבזנית, יוצא מצב שהינכם לא מוציאים כסף על ארגזים שרק דחוסים במלואם, אם כי אך ורק על הכבודה שהינכם מעבירים.

כמה תעלה העברת משטחים ביתד? בצורה זו, יוחלט התמחור:

בואו ניגש לעניין, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד ביתד אנו קובעים את המחיר של העברת משטחי הקרטון? לפני שנתחיל, כובד וכמות משטחי המעבר. היקף השינוע זהו המשתנה הכי הכרחי, ומסיבה זו צריכים אנו לבדוק את הכמות של משטחי הקרטון אתם אמורים לנייד וכמה המשקל שלהם בסך הכל. כדי שתקבלו מושגים: העברות מניין משטחים קרטונים לעטיפות ריקות תהיה זולה יותר אל מול מעבר מניין משטחי קרטון שיש בהם זגוגיות. בנוסף לכך, נבקש לדעת מהו מספר הקילומטרים מנקודת המוצא אשר משם נבצע את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מוציאים לפועל את ההובלה. הננו מחוייבים לספק לכם הצעת עלות מדהימה, משתלמת ולא משנה מה התקציב שלכם!

שירותי שינוע משטחים ביתד שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד ביתד

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *