הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד ביסודות שירותי הובלה ושינוע ביסודות

שירותי שינוע משטחים ביסודות

הובלות ביסודות לכל סוגי המשטחים

העברות בעיר יסודות לכלל מיני המשטחים פורטל “הובלות ” מנגיש עבורכם לקבל ביצוע מיוחד ויעיל עבור שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף העמסה ומארז! הטיפול שאנחנו מעניקים מוצע עם דגש לחברות, אך גם קליינטים שמבצעים אריזה של החפצים שברשותם כמתאימה עבור משטחי קרטון, ימצאו שימושיות בשירותי ההובלה של החברה. מחירון שינוע משטחי קרטון בעיר יסודות הינו מחירון ראוי, נהדר ונמוך שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! בואו ניגש לזה, איך הננו מזיזים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ומתי הטיפול שאנו מעניקים עלול לעזור?

 1. שירותי שינוע משטחים ביסודות הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים ביסודות מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים ביסודות בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים ביסודות בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים ביסודות
 • שירותי שינוע משטחים ביסודות וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים ביסודות

הובלת משטחים במחיר משתלם ביסודות

 • הובלת משטחי הקרטון יחד עם מנוף במחיר הכי זול!
 • הפצת משטחים ליסודות
 • הזזת משטחי הקרטון למסחרית כולל כבש
 • עיטוף חפצים על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לעשות מארז וטעינת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות מהדרום לצפון ובייחוד בסביבת יסודות
 • הפצת משטחים ליסודות

 • שירותי הובלה ושינוע ביסודות
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד ביסודות
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד ביסודות
 • לקבלת הצעה הוגנת מצוינת:

משאית הרמפה, ככה הננו מבצעים מעבר

שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים היא למעשה שינוע, העברה סינגולארית אפילו יותר, שאחרת במובהק מהעברה שיוצאת לפועל דרך הסבל זו הסיבה שהננו מוציאים עבורכם תאגידים וחברות מעבר איכותיות עם טנדר או משאית ייחודית, רכב או משאית ראמפה. המסחרית הזו אחרת ממסחריות רגילות אשר עמהן בחברת שינוע ציוד כבד ביסודות מבצעים את המעבר, בגלל שהיא נועדה להעמסה ופירוק משטחים. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם כשעושים שימוש ברכב או לחלופין משאית בסגנון? פתח דבר, כמות הזמן. כשהכבש האלקטרית שיש רק אצלנו נכנסת לפעולה, אתם יכולים לבצע סחיבה של משטחי הקרטון שברשותכם, לא משנה מה הסוג, לא משנה מה משקלם, בעת דקות בודדות. הכרחי להבין שהרבה פעמים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט כבדים מאוד, לכן מלאכת סבלים לא יעילה בכל מקרה כזה. באמירה נוספת, מעבר נוח. הובלת משטחי קרטון ע"י טנדר או משאית ראמפה. נותנת אפשרות לאיזור נעים מהרגיל לסביבת ההעברה, זאת כי הצוות שיש רק אצלנו לא צריכים לשאת עשרות ומאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם מוגבלים במשקלה של הכבודה שנמצאת על כמשטחי המעבר. יסוד מוסף וחשוב זהו אלמנט הבטיחות. הובלת משטחי הקרטון שנעשית מבלי עוצמת מכונה יש בה סיכונים מיותרים, הן לאנשי הצוות ואף לכבודה שברשותכם. בלתי אפשרי לחזות כיצד יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד נורא, בגלל זה, ישנם סצנות שבהן משקל התכולה יכריע ומשטח הקרטונים יתרסק ארצה. במצב בו על המשטח זכוכית ו/או קרמיקה, ההיגיון אומר שהציוד ושאר הכבודה מתעתדת להתרסק.

משנעים טובין מאגף לוגיסטיקה לחנות? הובלה והנעת משטחי קרטון ביסודות

הינך חלק מבית עסק כולל אזור לוגיסטי גדול והינכם זקוקים לטיפולי ייבוא טובין לעסקים בנקודות אשר בשוק? מעבר של משטחי הקרטון בעלי משקל רב זה מה שהיננו מומחים בו ואנחנו יכולים להעניק לכם מענה ברמה הגבוהה שיש. יש לנו את האפשרות לנסוע לאזורי האיחסון שברשותכם, לקחת את המשטחים של האריגים, האוכל ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהוביל אותם למקומות שתגדירו לנו. אנחנו יכולים לפזר את המשטחים בסביבה בודדת, ו/או להגיע אל כמה נקודות שונות. כל זאת ע"פ צרכי היום יום. בקורולציה לנפח המשטחים, נדע אם להסיע אליכם רכב כבש או משאית כבש ו/או משאית , אחת כזו שתוכל להתחיל הזזת משטחי קרטון עם מנוף.

הובלה עם משטחים זו החלטה נכונה!

סביר להניח שאינכם חושבים על זה במיידיות, ואף על-פי כן, שינוע היוצאת לפועל כהזזת משטחים זו הובלה נכונה. כידוע, כשמשרשרים חפצים מכלל הסוגים על משטחים, מכניסים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת מאוד ועל-כן לא קיימת שימוש לא יעיל במקום מעל משטח הקרטון. מהסיבה שהרכבה ופירוק של משטחי הקרטון, הינה אריזה שאינה בזבזנית, כך אינכם זורקים כסף עבור קרטונים שאינם משומשים במלואם, אם כי שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם משנעים.

מהו התעריף של הובלה של משטחים ביסודות? בצורה זו, נקבע מחירנו:

בואו ניגש לזה, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד ביסודות אנו מגיעים להחלטה על מחירי הזזה של משטחי הקרטון? א' – כובד ומספר המשטחים. כמות ההעברה הוא הפרמטר שעליו כמעט הכל מונח, ובגלל זה נתחייב להכניס אל הראש את הכמות של משטחים שמיועדים לקרטונים בחרתם להוביל וכמה המשקל שלהם בסה"כ. בתור דוגמה: מעבר עשירייה של משטחי קרטון לארגזים וקופסאות שאין בהן דבר תהיה זולה יותר מול העברת מניין משטחי קרטון שיש בהם זגוגיות. גם כן, נבקש לבדוק כמה שעות נסיעה יש בין נק' המוצא שמשם אנחנו מובילים ובין הנקודה אליה נבצע את השינוע. הננו מחוייבים לספק בשבילכם הצעת עלות שאין כמוה, לא יקרה ולכלל התקציבים!

שירותי שינוע משטחים ביסודות שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד ביסודות

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *