הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בטפחות שירותי הובלה ושינוע בטפחות

שירותי שינוע משטחים בטפחות

הובלות בטפחות לכל סוגי המשטחים

העברות באיזור טפחות לכלל מיני משטחי הקרטון פורטל “הובלות ” מאפשר לכם לקבל ביצוע יחיד במינו ושיש עליו המלצות רבות בשביל מעבר משטחי הקרטון וגם טעינה ואריזה! הסיוע שאנחנו מעניקים מוגש במיוחד לקהל העסקי, אבל גם הציבור הרחב שמבצעים אריזה של החפצים שלהם כנדרשת עבור משטחי קרטונים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה של החברה. מחיר שינועים של משטחים לארגזים באיזור טפחות הינו תמחור הגיוני, מצוין ונמוך המתאים לכל כיס! אז מהי הדרך בה הננו מזיזים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מקרה השירות שלנו יסייע?

 1. שירותי שינוע משטחים בטפחות הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בטפחות מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בטפחות בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בטפחות בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בטפחות
 • שירותי שינוע משטחים בטפחות וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בטפחות

הובלת משטחים במחיר משתלם בטפחות

 • מעבר משטחים וגם מנוף בתעריפים הכי משתלמים!
 • הפצת משטחים לטפחות
 • נשיאת משטחים למשאית יחד עם ראמפה
 • עטיפת תכולה על משטחי הקרטון
 • אופציית לבצע מארז והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • עבודות בכל רחבי המדינה ובמיוחד בטפחות
 • הפצת משטחים לטפחות

 • שירותי הובלה ושינוע בטפחות
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בטפחות
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בטפחות
 • קבלו הצעה הוגנת נהדרת:

משאית הרמפה, ככה בחברת שינוע ציוד כבד בטפחות אנו מביאים העברה

שינוע משטחי הקרטון היא שינוע, העברה מובחנת אפילו יותר, אשר אחרת משמעותית מהליך של העברה שנעשית על ידי כוח הסבלים בדיוק בגלל זה באתר זה מביאים עבורכם עסקים וחברות מעבר מצוינות בעלות טנדר או מסחרית מסוימת, טנדר או משאית ראמפה. משאית זו לא דומה למשאיות שבשגרה אשר איתן אנו מבצעים את המעבר, כי היא נצרכת להרמה ופריקת משטחי קרטון. מהו הרווח שיש לנו ולכם כשלוקחים רכב או לחלופין משאית כדוגמת זו? לפני הכל, המהירות. אמנם הראמפה האלקטרית שיש אצלנו באתר מתחילה לעבוד, אתם יכולים להרים את המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר ברשותכם, לא משנה איזה סוג, גדולים ככל שיהיו, תוך דקות בודדות. חשוב לזכור כי פעמים רבות משטחי הקרטון הינם שוקלים המון, בגלל זה, עבודת סבלות לא מתאימה בכל מקרה כזה. בל נשכח, העברה נוחה. העברת משטחים שמיועדים לקרטונים דרך רכב או משאית כבש. מביאה אפשרות של איזור נעים מהרגיל לאזור ההובלה, זה מהסיבה שמובילי הדירות שבשורותינו לא חייבים לשאת עשרות ומאות ק"ג, ואתם גם לא מוגבלים במאסת העבודה אשר על המשטחים. אלמנט נלווה וקריטי הוא עניין הבטיחות. הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים היוצאת לפועל ידנית יש בה הימורים וסיכון, הן למשנעים כולל לרהיטים שברשותכם. אי אפשר להתכונן לאיך יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מאוד, על-כן ייתכנו סצנות שבהן משקל הכבודה ינצח ומשטח הקרטונים ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במידה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חומרים שבירים, הרי מן הסתם שהחפצים ושאר הכבודה יכולה להתרסק.

מעבירים חפצים מאגף לוגיסטיקה לבית העסק? הובלה והרמת משטחים בטפחות

אתם חברה גדולה כולל אגף אפסנאות גדול ואתם זקוקים לטיפולי אספקה של פריטים לחנויותיכם אשר בשוק? הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה המומחיות שלנו ובכוחנו לתת לכם שירות ברמה הכי גבוהה שקיימת. בכוחנו לבוא למוקדי האיחסון שברשותכם, להשיב את המשטחים של הבד, המזון ו/או חומרי הבניין, ולהעביר אותם למיקומים שתגדירו לנו. ביכולתנו לבצע חלוקה של המשטחים שמיועדים לקרטונים בתחום יחיד, / לנסוע בין כמה וכמה מוקדים שונים. השירות ניתן ע"פ הצרכים שלכם. לפי היקף ומשקל המשטחים, נהיה בטוחים האם לשלוח אליכם טנדר ראמפה או משאית ראמפה / טנדר או משאית שמסוגלת לעשות העברת משטחים ע"י מנוף.

העברה עם משטחים זו העברה חסכונית יותר!

אולי אתם לא מודעים לכך מיד, אך העברה שיוצאת לפועל כהובלה של משטחי קרטון זו העברה חכמה. כפי שכולם יודעים, כשממזגים טובין , לא חשוב הסוג, מעל משטחי קרטון, מערבבים הכל באופן מחושב ממש כך ששום שימוש לא יעיל במקום על המשטח. כי פירוק של משטחי הקרטון, היא לא אחרת מאשר עיטוף ואריזה שמרנית, מן ההיגיון שהינכם לא זורקים כסף עבור אריזות קרטון בלתי דחוסים, אלא רק על הכבודה שהינכם מזיזים.

כמה תעלה הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים בטפחות? בצורה זו, מוסכם מחירנו:

אם כן, כיצד אנחנו קובעים את העלות של הזזת המשטח? ראשית, כובד ומספרם של משטחי הקרטון. כמות השינוע הינו הפקטור הכי חשוב, ובשביל זה חובה עלינו להבין את הכמות של משטחים שמיועדים לקרטונים יש לכם עניין להסיע וכמה הם שוקלים בסה"כ. כדוגמה: הובלה של מניין משטחי קרטון לקופסאות שאין בהן דבר תשלמו עליה פחות כסף אל מול הובלות של עשירייה של משטחי קרטונים שיש בהם זכוכיות. במקביל, נדרוש להכניס אל הראש כמה קילומטרים יש בין נק' המוצא שמשם אנחנו מובילים בין נק' היעד אשר לשם נבצע את השינוע. אנו מתחייבים להתאים עבורכם הצעת עלות שאין כמוה, משתלמת ולא משנה כמה כסף יש לכם!

שירותי שינוע משטחים בטפחות שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בטפחות

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *