הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בחשמונאים שירותי הובלה ושינוע בחשמונאים

שירותי שינוע משטחים בחשמונאים

הובלות בחשמונאים לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה באיזור חשמונאים לכלל סגנונות משטחי הקרטון פורטל “moving ” מעניק לכם את האפשרות לרכוש טיפול מיוחד ושיש עליו המלצות רבות למעבר משטחי הקרטון כולל הרמה ואריזה ופירוק! הטיפול שאנו מעניקים מוצע בעיקר לעסקים, אך גם עוברים שמכינים את הדברים שיש להם בבית כטובה עבור משטחים, מסוגלים לעשות שימוש בהובלות שלנו. תעריף העברות משטחים לארגזים בעיר חשמונאים הינו עלות סביר, נמוך מאין כמוהו שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! ובכן, איך הננו לוקחים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ובאיזה מצב הטיפול שאנו מעניקים יעזור?

 1. שירותי שינוע משטחים בחשמונאים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בחשמונאים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בחשמונאים בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בחשמונאים בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בחשמונאים
 • שירותי שינוע משטחים בחשמונאים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בחשמונאים

הובלת משטחים במחיר משתלם בחשמונאים

 • הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים וגם השכרת מנוף בתעריפים הכי משתלמים!
 • הפצת משטחים לחשמונאים
 • הזזת משטחי הקרטון לטנדר או משאית יחד עם ראמפה
 • אריזת תכולה על גבי משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לעשות אריזה וטעינת משטחים
 • טיפולי בפריסה ארצית רחבה ובייחוד בחשמונאים והסביבה
 • הפצת משטחים לחשמונאים

 • שירותי הובלה ושינוע בחשמונאים
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בחשמונאים
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בחשמונאים
 • בואו לקבל הצעת עלות נהדרת:

רכב או משאית הראמפה, ככה הננו מספקים הובלה

הובלות של משטחים הינה העברה קונקרטית יותר, אשר אחרת למדי מהליך של העברה שנעשית ע"י כוחות אנושיים על כן באתר זה מוציאים עבורכם אתרים וחברות מעבר עדיפות עם משאית מובחנת, משאית רמפה. משאית זו שונה ממשאיות טבעיות שאיתן הננו מעניקים את המעבר, מהסיבה שהיא טובה להטענה ופריקה של משטחים. איפה הרווח שלכם ושלנו כשעושים שימוש ברכב או לחלופין משאית כדוגמת זו? א' – המהירות. כאשר הרמפה האלקטרית שלנו נכנסת לפעולה, יש לכם את היכולת לבצע הרמה של המשטחים שמיועדים לקרטונים שלכם, לא חשוב מה הסוג, בכל משקל, וכל זה ברגעים ספורים. רצוי להבין שבהרבה מקרים משטחי הקרטון הם כבדי משקל, על-כן מלאכת סבלים לא תתאים כמעט תמיד. יש להוסיף, שינוע נוח. העברת משטחים דרך משאית הרמפה מגישה אופציה של איזור נעים מהרגיל למרחב ההעברה, זה מהסיבה שאנשי המקצוע שיש אצלנו באתר יכולים שלא לקחת מאות ק"ג, ואינכם מוגבלים במאסת העבודה שעומדת על כמשטחי המעבר. אלמנט נוסף והרה גורל הינו נושא הזהירות. העברת משטחים המתבצעת מבלי כוח מכונה אוצרת בה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, אף למזיזים פלוס לרהיטים שברשותכם. אי אפשר להעריך מהי הדרך בה יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, על-כן יש מקרים בהם המשקל הכבד יהיה עם היד על העליונה ומשטח הקרטון יתרסק ארצה. במקרה שעל המשטח זכוכית ולחלופין חומר שביר, יוצא שהציוד ושאר הכבודה יכולה להישבר.

מובילים תכולה ממרכז לוגיסטי לחנות? שינוע וסחיבת משטחי קרטון בחשמונאים

אתם חברה גדולה שיש לו מרכז לוגיסטיקה ענק והינכם זקוקים לשירות של ייבוא סחורה לחנויות שבסקטור? הובלות של משטחי הקרטון בעלי משקל גדול זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו ונוכל להעניק לכם מענה באופן הטוב שיש לשוק להציע. נוכל לבקר בסניפי האיחסון שברשותכם, ללקט את הרפסודות של הטקסטיל, המזון ולחלופין החומרים של השיפוצים, ולהעביר אותם ללוקיישנים שתגידו לנו. אנו מסוגלים להפריד את המשטחים שמיועדים לקרטונים בסביבה בודדת, ו/או לעבור בכמות של מוקדים שונים. כל זאת בקורולציה לרצונכם. בהתאמה לנפח המשטחים שמיועדים לקרטונים, נבין אם לעשות שימוש ברכב ראמפה או משאית ראמפה / רכב או לחלופין משאית , אחת כזו שתוכל לבצע מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים עם מנוף.

שינוע ע"י משטחי קרטון היא הובלה חכמה!

אמנם אינכם מתעכבים על המחשבה הזו במיידיות, אבל מעבר שמתבצעת כשינוע משטחי קרטון זו פעולה רצינית. כפי שכולם יודעים, כאשר ממזגים חפצים מכלל הסוגים מעל משטחי קרטון, מכניסים הכל באופן מחושב לחלוטין ויוצא שלא קיימת בזבזנות של איזור פנוי על גבי משטח הקרטון. מהסיבה שהרכבה ופירוק של משטחי הקרטון, היא עטיפה שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שאינכם מוציאים כסף עבור אריזות מקרטון שרק דחוסים במלואם, אם כי רק על התכולה שהינכם משנעים.

כמה עולה הזזת משטחי קרטון בחשמונאים? באופן זה, יקבע מחירנו:

אם כן, באיזה אופן אנו מגיעים להחלטה על עלויות העברת משטחי הקרטון? לפני שנתחיל, גודל ומספרם של המשטחים. היקף ההובלה זהו המשתנה הכי משמעותי, ומסיבה זו צריכים אנו להכניס אל הראש את המספר של משטחים שמיועדים לקרטונים אתם אמורים להוביל וכמה הם שוקלים בסה"כ. כדוגמה: הובלת עשרה משטחי קרטון לארגזים וקופסאות ריקות תשלמו עליה פחות כסף בהשוואה להעברת מניין משטחי קרטונים שיש בהם זגוגיות. יחד עם זאת, נבקש להכניס אל הראש מה מס' הקילומטרים מנקודת המוצא אשר משם אנו מבצעים את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מבצעים את ההובלה. נזכיר שאנו מתחייבים לספק לכם הצעת עלות מדהימה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ושווה לכל כיס!

שירותי שינוע משטחים בחשמונאים שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בחשמונאים

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *