הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בחיפה שירותי הובלה ושינוע בחיפה

שירותי שינוע משטחים בחיפה

הובלות בחיפה לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה בחיפה והסביבה למגוון מיני המשטחים פורטל “moving ” מזמין אתכם לרכוש טיפול מיוחד וזריז בשביל הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף סחיבה ואריזה ופירוק! המענה שאנו מעניקים מוגש בדגש לעסקים, אבל אף עוברים שמכינים את החפצים שברשותם בשביל משטחים, ימצאו שימושיות בשירותי ההובלה של החברה. תמחור שירותים של הובלת משטחים לארגזים בחיפה והסביבה הינו תעריף סביר, נמוך מאין כמוהו שיהיה לכם טוב, לא משנה כמה כסף יש לכם! אז מהי הדרך בה באתר זה מובילים את משטחי הקרטון שרכשתם ומתי השירות והטיפול שאנחנו מעניקים יסייע?

 1. שירותי שינוע משטחים בחיפה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בחיפה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בחיפה בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בחיפה בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בחיפה
 • שירותי שינוע משטחים בחיפה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בחיפה

הובלת משטחים במחיר משתלם בחיפה

 • הובלת משטחי הקרטון כולל שירותי מנוף במחירון הכי הוגן!
 • הפצת משטחים לחיפה
 • שינוע משטחי הקרטון לטנדר או מסחרית יחד עם כבש
 • אריזה של טובין מעל משטחים
 • אופציית לעשות מארז והטענת משטחים
 • שירותי בכל רחבי המדינה ובייחוד בעיר חיפה
 • הפצת משטחים לחיפה

 • שירותי הובלה ושינוע בחיפה
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בחיפה
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בחיפה
 • כדי לקבל הצעה הוגנת נהדרת:

רכב או משאית הכבש, ככה אנחנו מעניקים מעבר

הובלות של משטחים היא מעבר, העברה ספציפית מהרגיל, אשר שונה למדי מהעברה היוצאת לפועל בעזרת שרירים אנושיים זה למה באתר זה מוציאים לכם חברות הובלה עדיפות בעלות מסחרית מיוחדת, טנדר או משאית ראמפה. הטנדר או המסחרית הזו לא דומה למשאיות שאתם רגילים לראות אשר בידיהן אנחנו מספקים את השינוע, מפני שהיא נצרכת להעמסה ופריקת משטחי קרטון. מהו הטוב שלכם ושלנו כשלוקחים משאית כדוגמת זו? קודם כל, המהירות. אמנם הראמפה האלקטרית שלנו נכנסת לפעולה, יתאפשר לכם לבצע העמסה של המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם, לא חשוב מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, תוך כמה רגעים. כדאי להבין שבמקרים רבים המשטחים שמיועדים לקרטונים הינם שוקלים הרבה, אז בגלל זה, עבודת סבלות לא מתאימה בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. יש לציין, שינוע נוח. שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים דרך רכב או משאית כבש. נותנת אופציה לאיזור נעים מהרגיל למרחב השינוע, זה מהסיבה שהצוות שאנו מציעים יכולים שלא לעשות עבודת סבלות עם משקלים רבים, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגדרים במשקלה של הכבודה שעל משטחי המעבר. אישיו אקסטרה ובר-חשיבות זה עניין הזהירות. הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים שמתבצעת עם הידיים יש בה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, הן לסבלים וגם לכבודה שבבעלותכם. בלתי אפשרי לנבא מהי הדרך בה יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, על-כן ייתכנו מקרים בהם משקל הכבודה ינצח ומשטח הקרטון ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חומר שביר, הרי שהציוד ושאר הכבודה יכולה להיפגע.

מסיעים סחורה מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? שינוע והזזת משטחי קרטון בחיפה

אתה חלק מעסק כולל אזור לוגיסטי גדול ואתם מעוניינים בעבודות הבאת פריטים למוקדים והחנויות המגוונות? העברת משטחים בעלי משקל רב זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו ואנחנו יכולים לספק לכם מענה על הצד הטוב ביותר. בכוחנו לנסוע לסניפי האחסנה שלכם, ללקט את המשטחים של הטקסטיל, המזון ו/או חומרי הבניין, ולהסיעם למקומות שתציינו בשבילנו. יש לנו את האפשרות לפזר את משטחי הקרטון באזור אחד, ולחלופין לעבור במספר איזורים שונים. כל זאת בקורולציה להצורך שאתם מביעים. על-פי רוחב משטחי הקרטון, נדע אם לעשות שימוש בטנדר כבש או משאית כבש ולחלופין משאית שיכולה לבצע הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים תוך שימוש במנוף.

מעבר עם משטחים זו פעולה מוצלחת!

סביר להניח שאינכם מתעכבים על המחשבה הזו במיידיות, ואף על-פי כן, שינוע שמתבצעת כמעבר משטחי קרטון זו פעולה רצינית. כפי שאתם ודאי יודעים, בזמן שמערבבים תכולה , לא משנה הסוג, על משטחים, ממזגים הכל בתשומת לב גדולה לחלוטין ואם כן, אפס שימוש לא יעיל במקום על המשטח. מהסיבה שאריזה של משטחי הקרטונים, היא לא אחרת מאשר עיטוף ואריזה חסכונית, יוצא מצב שהינכם לא מבזבזים על אריזות מקרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כבר, ההיפך: שום דבר אחר חוץ מעל מה שאתם מעבירים.

מהו התעריף של הובלות של משטחי קרטון בחיפה? בצורה זו, יקבע המחירון:

בואו ניגש לעניין, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בחיפה אנו קובעים את העלויות של הובלת משטחי הקרטון? ראשית, כובד ומספרם של המשטחים. שעות השינוע זה המשתנה הכי משמעותי, ובשביל זה נתחייב לברר כמה משטחים שמיועדים לקרטונים החלטתם להסיע ומה משקלם הכולל. כדי שתקבלו מושגים: הזזה של עשר משטחים קרטונים לקופסאות שאין בהן דבר תעלה פחות כסף בהשוואה אל העברת עשר משטחי קרטונים שיש בהם זגוגית. כתוספת, ננסה להכניס לראש מה מס' הקילומטרים בין הנקודה שממנה נבצע את ההובלה מנקודת היעד שלשם אנחנו מובילים. נזכיר שאנו מתחייבים להתאים לכם הצעת עלות נהדרת, לא יקרה ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

שירותי שינוע משטחים בחיפה שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בחיפה

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *