הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בגבים שירותי הובלה ושינוע בגבים

שירותי שינוע משטחים בגבים

הובלות בגבים לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה באיזור גבים למגוון מיני משטחי הקרטון חברת "הובלה" מציע לכם לתפוס לכם ביצוע מיוחד וזריז עבור הובלה של משטחי הקרטון ובנוסף סחיבה ופריקה! המענה שאנחנו מעניקים מוגש בדגש לקבוצת העסקנים, אבל גם הציבור הרחב שמבצעים אריזה של החפצים שברשותם כטובה עבור משטחים, יכולים להסתייע במעברים של שינוע ציוד כבד בגבים. מחירון שינועים של משטחים לארגזים בגבים הינו תעריף הגיוני, נמוך ומשתלם שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! אם כן, באיזו דרך אנחנו מובילים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה סיטואציות הטיפול שאנו מעניקים יכול לסייע?

 1. שירותי שינוע משטחים בגבים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים בגבים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים בגבים בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים בגבים בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים בגבים
 • שירותי שינוע משטחים בגבים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים בגבים

הובלת משטחים במחיר משתלם בגבים

 • העברת משטחים יחד עם הנפה בתעריך הנמוך ביותר!
 • הפצת משטחים לגבים
 • סחיבת משטחי הקרטון לרכב או לחלופין משאית כולל ראמפה
 • ליפוף סחורה על גבי משטחי הקרטון
 • אופציית לעשות פירוק והטענת משטחי הקרטון
 • שירות בכל רחבי המדינה ובייחוד בסביבת גבים
 • הפצת משטחים לגבים

 • שירותי הובלה ושינוע בגבים
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד בגבים
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בגבים
 • קבלו הצעת עלות מצוינת:

טנדר או משאית הראמפה, כך באתר זה מוציאים לפועל העברה

הובלה של משטחים היא למעשה הובלה מיוחדת אפילו יותר, ששונה בהרבה מהעברה שנעשית ע"י כח של סבלים זו הסיבה שאנחנו מוציאים לכם בעלי עסקים וחברות מעבר נהדרות בעלות טנדר או מסחרית פרטיקולארית, מסחרית ראמפה. הטנדר או המסחרית הזו שונה ממסחריות סטנדרטיות אשר איתן הננו מבצעים את המעבר, שכן היא נצרכת להרמה ופירוק משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שלכם ושלנו כשלוקחים מסחרית שכזאת? בטרם כל, הזמן. בזמן שהרמפה האלקטרית שאנו מציעים מתחילה לפעול, אפשר לסחוב את משטחי הקרטון שבבעלותכם, לא משנה מה הסוג, לא משנה מה משקלם, וזה ברגעים ספורים. עליכם להבין שלעיתים תכופות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט שוקלים המון, לכן מלאכת סבלים אינה רלוונטית כמעט תמיד. יש לציין, הנוחות שבהובלה. שינוע משטחים דרך טנדר או מסחרית ראמפה. מגישה אופציה של סביבה נעימה יותר לסביבת ההובלה, הסיבה לכך: מובילי הדירות שאנו מציעים לא צריכים להעביר עשרות ומאות ק"ג, וגם אינכם קצובים במשקלה של הכבודה אשר על המשטחים. אלמנט נוסף וחשוב הוא עניין ההגנה. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים היוצאת לפועל עם הידיים אוצרת בה ריזיק (סיכון), אף למעבירים ובנוסף לפריטים שבבעלותכם. לא ניתן להתכונן לאיך יתנהלו המובילים עם משקל כבד במיוחד, מסיבה זו, יכולים להיות סצנות שבהן המשקל הכבד יהיה עם היד על העליונה והמשטח יפול. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות או חומר שביר, הרי שהתכולה מתעתדת להיפגע.

מניידים סחורה מאגף אפסנאות לעבודה? הובלה ונשיאת משטחי קרטון בגבים

הינך חלק מבית עסק פלוס אגף לוגיסטיקה נרחב ואתם צריכים עבודות אספקה של סחורה למוקדים והחנויות המגוונות? שירותי הובלת משטחים כבדים זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו ונוכל לתת לכם שירות באופן הטוב שיש לשוק להציע. ביכולתנו לגשת לאזורי האחסנה שלכם, ללקט את המשטחים של האריגים, המאכל ולחלופין החומרים של השיפוצים, ולהוביל אותם אל הנקודות שתגדירו לנו. יש לנו את האופציה לבצע חלוקה של המשטחים שמיועדים לקרטונים בלוקיישן בודד, ולחלופין לנסוע בין מס' איזורים שונים. השירות ניתן ע"פ הדרישות. בהתאמה לרוחב משטחי הקרטון, נוכל לדעת האם לשלוח אליכם טנדר ראמפה או משאית ראמפה ו/או טנדר או משאית שיש ביכולתה להוציא לפועל העברות משטחים שמיועדים לקרטונים תוך שימוש במנוף.

מעבר עם משטחים היא העברה רצינית!

אמנם לא יוצא שאתם חושבים על זה מיידית, אבל העברה שמתבצעת כהעברת משטחים שמיועדים לקרטונים זו העברה מוצלחת. כידוע, בזמן שמערבבים טובין מכלל המינים על משטחים, ממזגים הכל באופן מחושב במיוחד ובגלל זה, לא יהיה שום שימוש לא חכם בספייס על המשטח. מפני שפירוק והרכבת משטחי הקרטונים, הינה התארגנות חסכונית, מן ההיגיון שהינכם לא פותחים את הארנק יתר על המידה עבור ארגזי קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כבר, ההיפך: אך ורק על הפריטים שהינכם מעבירים.

כמה נשלם על הובלות של משטחי קרטון בגבים? בצורה זו, יקבע התעריף:

בואו ניגש לזה, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד בגבים אנו מחליטים על מחירי העברת משטחי הקרטונים? א' – כובד וכמות משטחי המעבר. היקף המעבר זה הגורם הכי הרה-גורל, ועל כן חובה עלינו לדעת את המספר של משטחים שמיועדים לקרטונים הינכם מחפשים לקחת וכמה הם שוקלים בסך הכל. לקבלת מושגים: הובלה של 10 משטחים של קופסאות שאין בהן דבר העלות שלה תהיה נמוכה לעומת הובלת עשרה משטחי קרטון שיש בהם זגוגיות. גם כן, נדרוש לדעת מה המרחק מנקודת המוצא שמשם אנו מבצעים את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מוציאים לפועל את ההובלה. אנו מתחייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות נהדרת, לא יקרה ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

שירותי שינוע משטחים בגבים שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד בגבים

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *