הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד באפיק שירותי הובלה ושינוע באפיק

שירותי שינוע משטחים באפיק

הובלות באפיק לכל סוגי המשטחים

העברות באפיק והסביבה למגוון מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים חברת "הובלות" מזמין אתכם לתפוס לכם טיפול יחיד במינו ויעיל לשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם העמסה ואריזה! השירות והטיפול שאנחנו מעניקים ניתן בעיקר לקבוצת העסקנים, אך אף בני אדם שעושים אריזה של החפצים שלהם כמיועדת למשטחי קרטונים, מסוגלים להיעזר בשינועים שלנו. תעריף שירותי הובלה של משטחי קרטון באפיק זהו מחיר סביר, נמוך ונפלא המתאים לכל כיס! אם כן, מהי הדרך בה בחברת שינוע ציוד כבד באפיק אנו מזיזים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה מקרה הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים מסוגל לעזור?

 1. שירותי שינוע משטחים באפיק הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 2. שירותי שינוע משטחים באפיק מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 3. שירותי שינוע משטחים באפיק בהנחה מיוחדת מחיר

 • שירות שירותי שינוע משטחים באפיק בכל הארץ.
 • שירותי שינוע משטחים באפיק
 • שירותי שינוע משטחים באפיק וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע ושירותי הובלות משטחים באפיק

הובלת משטחים במחיר משתלם באפיק

 • הזזת משטחים יחד עם שירותי הנפה בעלויות הכי זולות!
 • הפצת משטחים לאפיק
 • הנעת משטחים לטנדר או משאית כולל כבש
 • עיטוף חפצים על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לקיים אריזה והטענת משטחים
 • עבודות בכל רחבי הארץ ובייחוד בסביבת אפיק
 • הפצת משטחים לאפיק

 • שירותי הובלה ושינוע באפיק
 • הובלות כבדות או הובלת ציוד כבד באפיק
 • שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד באפיק
 • בואו לקבל הצעה הוגנת נוחה:

טנדר או משאית הראמפה, בצורה זאת בחברת שינוע ציוד כבד באפיק אנו מציעים שינוע

הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים זוהי הובלה קונקרטית מן הרגיל, אשר אחרת משמעותית מפעולה היוצאת לפועל ע"י כוח הסבלים ממש בגלל זה באתר זה שולחים אליכם תאגידים וחברות מעבר מומלצות פלוס טנדר או משאית סגולית, רכב או משאית כבש. הרכב או לחלופין המשאית הזו אחרת ממסחריות, משאיות סטנדרטיות אשר עמהן באתר זה מביאים את ההובלה, כי היא תואמת להטענה ופירוק משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שלכם ושלנו בשימוש במסחרית בסגנון? קודם כל, המהירות. כשהראמפה האלקטרית שתראו אצלנו מתחילה לעבוד, ביכולתכם לקחת את המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר ברשותכם, מכלל הסוגים כבדים ככל שיהיו, ברגעים מעטים. קריטי להבין שלעיתים תכופות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט שוקלים הרבה, אם כן, עבודת סבלות לא תתאים בכל המקרים הללו. באמירה נוספת, מעבר נוח. הזזה של משטחים באמצעות טנדר או מסחרית ראמפה. מעניקה אפשרות של מוקד עבודה נעים למרחב השינוע, זה מהסיבה שהמקצוענים שתראו אצלנו לא חייבים לסחוב עשרות ומאות קילוגרמים, ומן ההיגיון שאינכם קצובים בכל סוג של משקל אשר על המשטחים. יסוד אקסטרה וחשוב הינו אלמנט המיגון. העברות משטחי הקרטון המתבצעת רק עם הידיים ללא תיווך אוצרת בה הימורים וסיכון, הן למובילים ובנוסף לפריטיכם. לא אפשרי להתכונן למהי הדרך בה יגיבו הסבלים למשקלים כבדים מאוד, על-כן קיימים מצבים שבהם משקל הכבודה יהיה עם היד על העליונה ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במידה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות או לחלופין חומרים שבירים, ההיגיון אומר שהאביזרים ושאר הכבודה עומדת להתפרק.

מסיעים סחורה מהאיזור הלוגיסטי לבית העסק? העברה ושינוע משטחי קרטון באפיק

אתה חלק מעסק כולל אזור לוגיסטי ענק והינכם נצרכים לשירות של אספקת חפצים אל החנויות שבשוק? העברות משטחים מאסיביים זה המומחיות שלנו ויש לנו את היכולת לתת לכם שירות ברמה הכי גבוהה שקיימת. יש לנו את היכולת לנסוע אל נקודות האחסון שברשותכם, לבצע איסוף של משטחי הבד, המאכל או כלי וחומרי הבנייה, ולהעביר אותם למקומות שתגדירו לנו. אנו מסוגלים לחלק את המשטחים במוקד בודד, ו/או לנסוע בין כמה וכמה איזורים שונים. השירות ניתן בהתאם להצורך שאתם מביעים. לפי גודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נסיק אם להשתמש במסחרית ראמפה או לחלופין משאית שמסוגלת לעשות מעבר משטחי קרטון ע"י מנוף.

הובלה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו הובלה רצינית!

אמנם אתם לא חושבים על זה במיידיות, אולם שינוע היוצאת לפועל כשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים זו החלטה רצינית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכשמשרשרים חפצים מכלל המינים על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל באופן עדין ומחושב נורא ובגלל זה, שום שימוש לא יעיל בספייס על גבי משטח הקרטון. כי אריזה ופירוק של משטחי הקרטון, הינה אריזה חסכונית, מן ההיגיון שאתם לא שופכים כסף על קופסאות קרטון בלתי דחוסים, אם כבר, ההיפך: שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם לוקחים.

כמה עולה הובלות של משטחי קרטון באפיק? בצורה זו, נקבע התמחור:

בואו ניגש לעניין, כיצד בחברת שינוע ציוד כבד באפיק מגיעים להחלטה על המחירים של הובלה של המשטח? א' – כובד וכמות משטחי הקרטון. שעות השינוע הוא המשתנה הכי הכרחי, ומסיבה זו צריכים אנו לדעת את הכמות של משטחים שמיועדים לקרטונים אתם צריכים לשנע וכמה הם שוקלים בסה"כ. בתור דוגמה: הובלה של עשר משטחים קרטונים לעטיפות שאין בהן כלום מחירה יהיה נמוך אל מול הזזה של עשר משטחי קרטון שיש בהם זגוגית. במקביל, נרצה לברר כמה שעות נסיעה יש מנקודת המוצא שמשם נבצע את ההובלה מנק' היעד שלשם תפקידנו הוא להוביל. הננו מחוייבים לתת הצעת מחיר מצוינת, משתלמת ושווה לכל כיס!

שירותי שינוע משטחים באפיק שירותי הובלה והפצה של ציוד כבד באפיק

Mover_palet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *